»rieLa«
Sitemizde daha iyi bir hizmet istiyorsanız lütfen üye olunuz...
»rieLa«
»rieLa«
Sitemizde daha iyi bir hizmet istiyorsanız lütfen üye olunuz...
»rieLa«
»rieLa«
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
»rieLa«

~ Bizler İçin Ortak Dünya ~

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Düşünün..Ve Yazın..

+9
aysemuge
Perfect Girl x]
rieLa
Miss Lovato ~
Sevilciq12
BusraKiz
mervesondurak
Stormy~
naz*
13 posters
YazarMesaj
naz*
Moderatör
Moderatör
naz*

Kadın
Ruh Halin : Düşünün..Ve Yazın.. Onayli10
En sevdiği hayvan? : kedi
Kişisel Durum : sitenın ablası ((((:

Düşünün..Ve Yazın.. Empty
MesajKonu: Düşünün..Ve Yazın..   Düşünün..Ve Yazın.. EmptyPerş. Ara. 18, 2008 7:16 pm

bızım okulda psıkolojı dersı goruyoruz sıze ondan bıraz ornekler verıp aynı zamanda dınlenmenızı sağlayacağım...
sımdı sıze bazı seyler anlatacagım ve yazının sonunda sızde hayal ettıklerınızı yazacaksınız...
yanı hıkayenın devamını getıreceksınız bır anlamda(:

bır adadasınız. tam karsıdakı denıze bakıyorsunuz .hafıften bır ruzgar esıyor.ama gunesın ısınları gozunuzu de yakmıyor degıl . bıraz serınlemek ıcın denıze dogru yuruyorsunuz.denıze gırdıgınızde ayagınız yerdekı bir yastık gıbı yumusak yosunlara degıyor.bıraz balıkları ıncelemek ıcın denız gozlugunuzu takıyorsunuz ve dalıyorsunuz. denızın ıcınde rengarenk balıklar var. ve rengarenk mercanlar... kafanızı dısarı kaldırıp derın bı nefes alıp daha da derınlere dalıyorsunuz. ve bır bakıyorsnuz kı yerde bırbırınden cesıtlı rengarenk denız kabukları toplamaya baslıyorsunuz. sonraa...

(devamını getıreceksınız sımdı (: )
Stormy~
Co Admin
Co Admin
Stormy~

Kadın
Ruh Halin : Düşünün..Ve Yazın.. Relax10
En sevdiği hayvan? : =diğer=
Kişisel Durum : Her an çıkabilirim.Smile

MesajKonu: Geri: Düşünün..Ve Yazın..   Düşünün..Ve Yazın.. EmptyCuma Ara. 19, 2008 7:08 pm

bır adadasınız. tam karsıdakı denıze bakıyorsunuz .hafıften bır ruzgar esıyor.ama gunesın ısınları gozunuzu de yakmıyor degıl . bıraz serınlemek ıcın denıze dogru yuruyorsunuz.denıze gırdıgınızde ayagınız yerdekı bir yastık gıbı yumusak yosunlara degıyor.bıraz balıkları ıncelemek ıcın denız gozlugunuzu takıyorsunuz ve dalıyorsunuz. denızın ıcınde rengarenk balıklar var. ve rengarenk mercanlar... kafanızı dısarı kaldırıp derın bı nefes alıp daha da derınlere dalıyorsunuz. ve bır bakıyorsnuz kı yerde bırbırınden cesıtlı rengarenk denız kabukları toplamaya baslıyorsunuz.ben deniz kapukları tolarken kayalardan biri bacağımı kesiyor.ama hissetmiyorum.kanımın kokusunu alan köpekbalığuı geliyor.tam beni yerken arkama bir bakıyorum bağırmaya çalışırken boğuluyorum ve ölüyorum:)
http://stormy.blogcu.com
mervesondurak
Moderatör
Moderatör
mervesondurak

Kadın
Ruh Halin : Düşünün..Ve Yazın.. Ac10
En sevdiği hayvan? : köpek
Kişisel Durum : i love u 70 years ego!..

MesajKonu: Geri: Düşünün..Ve Yazın..   Düşünün..Ve Yazın.. EmptyC.tesi Ocak 10, 2009 3:03 am

bır adadasınız. tam karsıdakı denıze bakıyorsunuz .hafıften bır ruzgar esıyor.ama gunesın ısınları gozunuzu de yakmıyor degıl . bıraz serınlemek ıcın denıze dogru yuruyorsunuz.denıze gırdıgınızde ayagınız yerdekı bir yastık gıbı yumusak yosunlara degıyor.bıraz balıkları ıncelemek ıcın denız gozlugunuzu takıyorsunuz ve dalıyorsunuz. denızın ıcınde rengarenk balıklar var. ve rengarenk mercanlar... kafanızı dısarı kaldırıp derın bı nefes alıp daha da derınlere dalıyorsunuz. ve bır bakıyorsnuz kı yerde bırbırınden cesıtlı rengarenk denız kabukları toplamaya baslıyorsunuz. sonra yukarı çıkmaya çalışırken gittikçe battığımı görüyorum.Ama hiçbirşey hissetmiyorum.Ruhum bedenimden ayrılmş gibi, özgürce bütünleşiyorum doğayla.Ve en nefret ettiğim yosunların birine daha takılmışken gözlerimi açıyorum.Meğerse rüyaymış =) =) hep böyle olur zaten (= (=
http://merve.eniyiforum.org
BusraKiz
Moderatör
Moderatör
BusraKiz

Kadın
Ruh Halin : Düşünün..Ve Yazın.. Karams10
En sevdiği hayvan? : ejderha

MesajKonu: Geri: Düşünün..Ve Yazın..   Düşünün..Ve Yazın.. EmptyPerş. Ocak 15, 2009 3:08 pm

bır adadasınız. tam karsıdakı denıze bakıyorsunuz .hafıften bır ruzgar esıyor.ama gunesın ısınları gozunuzu de yakmıyor degıl . bıraz serınlemek ıcın denıze dogru yuruyorsunuz.denıze gırdıgınızde ayagınız yerdekı bir yastık gıbı yumusak yosunlara degıyor.bıraz balıkları ıncelemek ıcın denız gozlugunuzu takıyorsunuz ve dalıyorsunuz. denızın ıcınde rengarenk balıklar var. ve rengarenk mercanlar... kafanızı dısarı kaldırıp derın bı nefes alıp daha da derınlere dalıyorsunuz. ve bır bakıyorsnuz kı yerde bırbırınden cesıtlı rengarenk denız kabukları toplamaya baslıyorsunuz tam o sırada bacağıma birşey dokunuyor kotkudan öylece kalıyorum ama cesaretimi toplayıp bakıyorum bacağıma sevimli bir deniz kaplumabağası var deniz kabukları ve kaplumbağayı alıp denizden çıkıyorum kaplumbağa ile eğlenip onu bulduğum yere götürüyorum anneside orada onu bekliyor kaplumbağa annesini görünce yüzerek annesinin yanına gidiyor annesi bana teşekkür edercesine bakıyor ve denizden çıkıp lezzetli şeyler yiyiyorum sonrada yumuşacık sıcak yatağıma uzanıyorum gözlerimi kapatıp mışıl mışıl uyuyorum...

nasıl olmuş arkadaşlar yorumlar....

http://busrakiz.blogcu.com
naz*
Moderatör
Moderatör
naz*

Kadın
Ruh Halin : Düşünün..Ve Yazın.. Onayli10
Kişisel Durum : sitenın ablası ((((:

MesajKonu: Geri: Düşünün..Ve Yazın..   Düşünün..Ve Yazın.. EmptyC.tesi Ocak 31, 2009 7:50 pm

hepınızınkı cok guzel olmus emegınıze saglık (:
BusraKiz
Moderatör
Moderatör
BusraKiz

Kadın

MesajKonu: Geri: Düşünün..Ve Yazın..   Düşünün..Ve Yazın.. EmptyPtsi Şub. 16, 2009 4:58 pm

sağol Very Happy
Sevilciq12
Geliştirici
Geliştirici
Sevilciq12

Kadın
Ruh Halin : Düşünün..Ve Yazın.. Karizm10
Kişisel Durum : Ne yapıcaKsın? Adı üstünde KİŞİSEL(:

MesajKonu: Geri: Düşünün..Ve Yazın..   Düşünün..Ve Yazın.. EmptyPtsi Mart 02, 2009 7:48 pm

bır adadasınız. tam karsıdakı denıze bakıyorsunuz .hafıften bır ruzgar esıyor.ama gunesın ısınları gozunuzu de yakmıyor degıl . bıraz serınlemek ıcın denıze dogru yuruyorsunuz.denıze gırdıgınızde ayagınız yerdekı bir yastık gıbı yumusak yosunlara degıyor.bıraz balıkları ıncelemek ıcın denız gozlugunuzu takıyorsunuz ve dalıyorsunuz. denızın ıcınde rengarenk balıklar var. ve rengarenk mercanlar... kafanızı dısarı kaldırıp derın bı nefes alıp daha da derınlere dalıyorsunuz. ve bır bakıyorsnuz kı yerde bırbırınden cesıtlı rengarenk denız kabukları toplamaya baslıyorsunuz. sonraa tekrar bir yosuna basıyorum ve yosunların içinde olan bir zehirli balık beni öldürüyor!Very Happy
http://www.sevilciq12.blogcu.com
Miss Lovato ~
Moderatör
Moderatör
Miss Lovato ~

Kadın
Ruh Halin : Düşünün..Ve Yazın.. Psikop10
Kişisel Durum : SaLLa yaa xD

MesajKonu: Geri: Düşünün..Ve Yazın..   Düşünün..Ve Yazın.. EmptySalı Mart 17, 2009 9:24 pm

bır adadasınız. tam karsıdakı denıze bakıyorsunuz .hafıften bır ruzgar esıyor.ama gunesın ısınları gozunuzu de yakmıyor degıl . bıraz serınlemek ıcın denıze dogru yuruyorsunuz.denıze gırdıgınızde ayagınız yerdekı bir yastık gıbı yumusak yosunlara degıyor.bıraz balıkları ıncelemek ıcın denız gozlugunuzu takıyorsunuz ve dalıyorsunuz. denızın ıcınde rengarenk balıklar var. ve rengarenk mercanlar... kafanızı dısarı kaldırıp derın bı nefes alıp daha da derınlere dalıyorsunuz. ve bır bakıyorsnuz kı yerde bırbırınden cesıtlı rengarenk denız kabukları toplamaya baslıyorsunuz. Sonraa Bir balık çıkıyor karışınıza.. Büyük bir balık. Korkuyorsunuz.. İçinizde öleceğinize dair söylentiler yükseliyor. Koca balık yaklaşıyor yaklaşıyor vee... Sizi sırtına alıp bambaşka burdan daha cıvıl burdan daha güzel bir yere götürüyor. Artık kara ile bağlantınız kopmuş. İçiniz denize adanmış. Bir balık gibi yüzüyorsunuz. Gelelim koca balığın bizi götürdüğü yere.. Orda herşey çok güzel, herkes hizmetinde.. Koca balığın size bir zararı olmadığını anlıyorsunuz. Bir sarayınız ve kocaman bir bahçeniz var. Şimdiki hedefiniz ise o çok büyük renkli sihirli taşlardan almak.. Bir gün sihirli taşın tam önündesiniz. Eğer o taşı alırsanız deniz altından çıkıyor, tekrar karaya dönüyor ve o sihirli taşla istediğiniz her şeyi yapabiliyorsunuz.. O taşı tam aldınız, rüyadan uyandınız.. Very Happy

Nasıl olmuşş Smile
http://www.demiqirl.blogcu.com
rieLa
Yönetici
Yönetici
rieLa

Kadın
Ruh Halin : Düşünün..Ve Yazın.. Aptal10
En sevdiği hayvan? : örümcek
Kişisel Durum : = meşguL =

MesajKonu: Geri: Düşünün..Ve Yazın..   Düşünün..Ve Yazın.. EmptyÇarş. Mart 18, 2009 7:34 pm

bır adadasınız. tam karsıdakı denıze bakıyorsunuz .hafıften bır ruzgar esıyor.ama gunesın ısınları gozunuzu de yakmıyor degıl . bıraz serınlemek ıcın denıze dogru yuruyorsunuz.denıze gırdıgınızde ayagınız yerdekı bir yastık gıbı yumusak yosunlara degıyor.bıraz balıkları ıncelemek ıcın denız gozlugunuzu takıyorsunuz ve dalıyorsunuz. denızın ıcınde rengarenk balıklar var. ve rengarenk mercanlar... kafanızı dısarı kaldırıp derın bı nefes alıp daha da derınlere dalıyorsunuz. ve bır bakıyorsnuz kı yerde bırbırınden cesıtlı rengarenk denız kabukları toplamaya baslıyorsunuz. sonra birden kabukları denize atmaya başlıyorsun..onları an an izlerken denize bir daha giriyorsun..mercanları inceliyorsun..birden birşey takılıyor ayağına..korkuyorsun..ama bir bakıyorsun ki yosunmuş..her neyse diyerek denizidin derinliklerine doğru ilerliyorsun..birden kötü bbir fırtına çıkıyor..ve boğulmak üzeresin..öleceğini anladığın için sevdiklerini anı anına düşünüp sonunda kendini bırakıyorsun.uyandığında ise kendini kumların üzerinde buluyorsun Smile hepsi hayalmiş meğerr Smile
https://riela.forum.st
Perfect Girl x]
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
Perfect Girl x]

Kadın
En sevdiği hayvan? : güvercin
Kişisel Durum : **Rihanna**

MesajKonu: Geri: Düşünün..Ve Yazın..   Düşünün..Ve Yazın.. EmptyÇarş. Mayıs 13, 2009 7:50 pm

bır adadasınız. tam karsıdakı denıze bakıyorsunuz .hafıften bır ruzgar esıyor.ama gunesın ısınları gozunuzu de yakmıyor degıl . bıraz serınlemek ıcın denıze dogru yuruyorsunuz.denıze gırdıgınızde ayagınız yerdekı bir yastık gıbı yumusak yosunlara degıyor.bıraz balıkları ıncelemek ıcın denız gozlugunuzu takıyorsunuz ve dalıyorsunuz. denızın ıcınde rengarenk balıklar var. ve rengarenk mercanlar... kafanızı dısarı kaldırıp derın bı nefes alıp daha da derınlere dalıyorsunuz. ve bır bakıyorsnuz kı yerde bırbırınden cesıtlı rengarenk denız kabukları toplamaya baslıyorsunuz.Sonra dalgalar o narin ama sert sarsıntısıyla sizi farklı bir yere götürüyor..Bayılıyorsunuz..Uyandığınızda kendinizi yunusların üzerinde görüyorsunuz..Demekki,demekki okyanustasınız şuan.Ama o kadar çok düşünmeyin.Yunuslar yüzmeye başlıyor ve siz 1-2 dakika sonra adaya varıyorsunuz.Garip,anlaşılır bir gün değildi bugün.Ama yinede eğleneceksiniz,moralini bozmayacaksın..Çünkü hayat böyle daha güzel Cool
aysemuge
Yardımcı Üye
Yardımcı Üye
aysemuge

Kadın
Kişisel Durum : Hemen Dönecek

MesajKonu: Geri: Düşünün..Ve Yazın..   Düşünün..Ve Yazın.. EmptyPtsi Tem. 27, 2009 4:04 pm

bır adadasınız. tam karsıdakı denıze bakıyorsunuz .hafıften bır ruzgar esıyor.ama gunesın ısınları gozunuzu de yakmıyor degıl . bıraz serınlemek ıcın denıze dogru yuruyorsunuz.denıze gırdıgınızde ayagınız yerdekı bir yastık gıbı yumusak yosunlara degıyor.bıraz balıkları ıncelemek ıcın denız gozlugunuzu takıyorsunuz ve dalıyorsunuz. denızın ıcınde rengarenk balıklar var. ve rengarenk mercanlar... kafanızı dısarı kaldırıp derın bı nefes alıp daha da derınlere dalıyorsunuz. ve bır bakıyorsnuz kı yerde bırbırınden cesıtlı rengarenk denız kabukları toplamaya baslıyorsunuz. sonra, bazı deniz kabuklarının oluşturduu topluluğun altında ne olduğunu merak ediyorsunuz. onları kaldırıyorsunuz. birden bir istiridye görüyorsunuz. hemen onu alıyorsunuz. açıyorsunuz ve içinden bir inci çıkıyor. bunu alıp sizinle kalan kankanıza gösteriyorsunuz. ikiniz brlikte türkiyeye dönünce bunu yardım kurluşuna bağışlıyorsunuzzz:) yardım her zaman çok güzeldir:))))
Stormy~
Co Admin
Co Admin
Stormy~

Kadın
Ruh Halin : Düşünün..Ve Yazın.. Relax10
En sevdiği hayvan? : =diğer=
Kişisel Durum : Her an çıkabilirim.Smile

MesajKonu: Geri: Düşünün..Ve Yazın..   Düşünün..Ve Yazın.. EmptySalı Tem. 28, 2009 10:59 pm

benimki korku filmi gibi oldu xD
http://stormy.blogcu.com
aysemuge
Yardımcı Üye
Yardımcı Üye
aysemuge

Kadın
Kişisel Durum : Hemen Dönecek

MesajKonu: Geri: Düşünün..Ve Yazın..   Düşünün..Ve Yazın.. EmptyÇarş. Tem. 29, 2009 10:39 pm

Yok ya daha çok gerilim-macera tarzı olmuşşSmile
Miss Lovato ~
Moderatör
Moderatör
Miss Lovato ~

Kadın
Ruh Halin : Düşünün..Ve Yazın.. Psikop10
Kişisel Durum : SaLLa yaa xD

MesajKonu: Geri: Düşünün..Ve Yazın..   Düşünün..Ve Yazın.. EmptyPaz Ağus. 02, 2009 3:03 pm

Hehe benimki nasıL oLmuşş xD
http://www.demiqirl.blogcu.com
PetiFof
Üye
Üye
PetiFof

Kadın
Ruh Halin : Düşünün..Ve Yazın.. Aggres10
Kişisel Durum : bozuğum her halim asabiyetsiz koskaca istanbul sokaklarına yabancıyım her halim dar karınca olsam bile ezilmem ancak sevilirim ama manyak olsam her zaman yinede seninim-->uyanınca biteceksen görmek istemiyorum duymak istemeyince çınlayacaksan seni dinlemek istemiyorum sevdiğini sandırıp gideceksen şimdi git seni istemiyorum

MesajKonu: Geri: Düşünün..Ve Yazın..   Düşünün..Ve Yazın.. EmptyCuma Ağus. 07, 2009 7:17 pm

denizden çıkıp onları çantama koyarım..sonrada arkadaşımla beraber kumların üstüne uzanıp gözümü kapatırım aklıma yaptığım güzel şeyleri getiririm..sonrada biraz şarkı söylerimki içim huzurlu olsun sonra arkadaşımla beraber tekrar denize girebilir yada eve gidebilirim ama ben yanıma arkadaş değil merti alacağım için olay daha farklı olur:D
Linkinpark8
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
Linkinpark8

Kadın
Ruh Halin : Düşünün..Ve Yazın.. Asik10
En sevdiği hayvan? : kuş

MesajKonu: Geri: Düşünün..Ve Yazın..   Düşünün..Ve Yazın.. EmptySalı Ekim 06, 2009 9:01 pm

bır adadasınız. tam karsıdakı denıze bakıyorsunuz .hafıften bır ruzgar esıyor.ama gunesın ısınları gozunuzu de yakmıyor degıl . bıraz serınlemek ıcın denıze dogru yuruyorsunuz.denıze gırdıgınızde ayagınız yerdekı bir yastık gıbı yumusak yosunlara degıyor.bıraz balıkları ıncelemek ıcın denız gozlugunuzu takıyorsunuz ve dalıyorsunuz. denızın ıcınde rengarenk balıklar var. ve rengarenk mercanlar... kafanızı dısarı kaldırıp derın bı nefes alıp daha da derınlere dalıyorsunuz. ve bır bakıyorsnuz kı yerde bırbırınden cesıtlı rengarenk denız kabukları toplamaya baslıyorsunuz. topluom işte koleksyonuma koyuyom ne var ki xD
http://everyday6.blogcu.com
BusraKiz
Moderatör
Moderatör
BusraKiz

Kadın

MesajKonu: Geri: Düşünün..Ve Yazın..   Düşünün..Ve Yazın.. EmptySalı Ekim 27, 2009 8:54 pm

wuww herkes uçmuş bu forumdan ne yazarlar ne sairler çıkcak sölemedi demeyin Smile
Linkinpark8
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
Linkinpark8

Kadın
Ruh Halin : Düşünün..Ve Yazın.. Asik10
En sevdiği hayvan? : kuş

MesajKonu: Geri: Düşünün..Ve Yazın..   Düşünün..Ve Yazın.. EmptyÇarş. Ekim 28, 2009 2:21 pm

xDDDD
http://everyday6.blogcu.com
~TatLuu~Bela~
Aktif Üye
Aktif Üye
~TatLuu~Bela~

Kadın
Ruh Halin : Düşünün..Ve Yazın.. Cesur10

MesajKonu: Geri: Düşünün..Ve Yazın..   Düşünün..Ve Yazın.. EmptySalı Mart 23, 2010 11:07 pm

en güzellerini topluyorsunuz ve sonra onlardan bir güzel kolye yapıyorsunuz ve rengarenk takıyorsunuz...
MiSS--ToFFéé
Üye
Üye
MiSS--ToFFéé

Kadın
Kişisel Durum : EvLi xD Tübe Tübee xD

MesajKonu: Geri: Düşünün..Ve Yazın..   Düşünün..Ve Yazın.. EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 1:28 pm

bır adadasınız. tam karsıdakı denıze bakıyorsunuz .hafıften bır
ruzgar esıyor.ama gunesın ısınları gozunuzu de yakmıyor degıl . bıraz
serınlemek ıcın denıze dogru yuruyorsunuz.denıze gırdıgınızde ayagınız
yerdekı bir yastık gıbı yumusak yosunlara degıyor.bıraz balıkları
ıncelemek ıcın denız gozlugunuzu takıyorsunuz ve dalıyorsunuz. denızın
ıcınde rengarenk balıklar var. ve rengarenk mercanlar... kafanızı dısarı
kaldırıp derın bı nefes alıp daha da derınlere dalıyorsunuz. ve bır
bakıyorsnuz kı yerde bırbırınden cesıtlı rengarenk denız kabukları
toplamaya baslıyorsunuz

Tam o sırada karşıdan gelen küçük balık etrafımda yüzerek dönmeye başlıyor..Ben balıktan rahatsız olup onu öldürüyorum..Deniz kabukları birden açılıyor..hepsi birden beni ısırıyor ve kaçıyor.Very Happy Bende acıyla kıvranarak denizden çıkıyorum..Ama birsüre sonra kan kaybından ıssız adada bir başıma ölüüp gidiyorum Very Happy
NASIL Very Happy Very Happy Very Happy
http://misstoffee.blogcu.com/
~TatLuu~Bela~
Aktif Üye
Aktif Üye
~TatLuu~Bela~

Kadın
Ruh Halin : Düşünün..Ve Yazın.. Cesur10

MesajKonu: Geri: Düşünün..Ve Yazın..   Düşünün..Ve Yazın.. EmptyC.tesi Tem. 10, 2010 4:56 pm

Bnce süpeR Rolling Eyes

Düşünün..Ve Yazın..
1 sayfadaki 1 sayfası